Kaspersky Security postiserveritele


Kaspersky Security postiserveritele – lahendus postiserverite ja ühistöö serverite kaitseks kahjutekitavate programmide ja soovimatu korrespondentsi (spämmi) eest. 

Lahendus sisaldab rakendusi, mis tagavad kõikide populaarsete postiserverite, sealhulgas Microsoft Exchange, Lotus Domino, Sendmail, Qmail, Postfix ja Exim turvalisuse. Samuti võib postiserveritele mõeldud Kaspersky Security kasutada eraldatud postilüüsina. 

 
Valik
Ost
  • osta internet-kaupluses
  • Osta teie linnas
Tugi
Abi toote valikul

Lahenduse eelised

Postiserverite ja ühistöö serverite kaitse 
Kaspersky Security for Mailserver kontrollib elektroonteateid ja dokumente postiserveritel ja ühistöö serveritel Microsoft Exchange ja IBM Lotus Domino viimaste postiplatvormide baasil, samuti  Sendmail, Qmail, Postfix ja Exim programmide baasil, mis töötavad Linux juhtimisel. 

Usaldusväärsus
Postiserveritele mõeldud Kaspersky Security automaatne ümberkäivitamine sunniviisilisel töö lõpetamisel või programmtõrkel tagab kaitsesüsteemi stabiilsuse ajal, mil diagnostikasüsteem võimaldab kindlaks määrata tõrke põhjuse. 

Koormuse alandamine korporatiivvõrgule 
Soovimatute elektrooniliste teadete (spämmi) filtratsiooni intellektuaalsed tehnoloogiad võimaldavad oluliselt alandada siseneva trafiku mahtu. 

Kõrge jõudlus
Uus viirusevastane tuum, süsteemressursside kasutamise optimeerimine ja võimalus välistada etteantud objektid skaneerimisest, tõstavad lahenduse jõudlust tarbitavate ressursside mahu üheaegse alanemise korral, mis soodustab ettevõtte äriprotsesside tõrgeteta töö ja efektiivsuse.  

Juhtimise lihtsus
Tänu lihtsatele ja kasutuses mugavatele juhtimisriistadele, üksikasjalikele andmetele ja näitlikele aruannetele postiserverite kaitse seisukorra kohta, samuti kontrolli paindlikele seadistustele, võib haldur efektiivselt juhtida ettevõtte korporatiivposti ja dokumendikäibe süsteemi turvalisust.  .

Viirusevastaste baaside regulaarne uuendamine 
Viirusevastaste baaside ja spämmisvastaste baaside regulaarne uuendamine tagab ettevõtte korporatiivposti ja dokumendikäibe süsteemi efektiivse kaitse uusimate kahjutekitavate programmide ja spämmi eest minimaalse koormusega süsteemressurssidele. 

Virtualiseerimise tugi
VMware Ready sertifikaat kinnitab postiserveritele mõeldud Kaspersky Security usaldusväärset tööd virtuaalkeskkondades. 

Efektiivne tehniline tugi
Kaspersky Lab pakub oma kasutajatele efektiivset ja kättesaadavat tehnilist tuge ööpäevaringselt ja puhkepäevadeta. Korporatiivsetele kasutajatele on ette nähtud laiendatud teenindusprogrammid, mis sisaldavad äriklientide toetamise täiendavaid teenuseid.
 

Rakenduste nimekiri

Võite tutvuda tehniliste detailidega ja süsteemnõuetega postiserveritele mõeldud Kaspersky Security koosseisu kuuluvate rakenduste lehekülgedel. 

Rakendused, mis kuuluvad postiserveritele mõeldud Kaspersky Security koosseisu: