Kust osta Kaspersky-t

Kaspersky viirustõrjeprogramme saab osta järgmistest kauplustest ja firmadest.

 


Kõige laiem Kaspersky toodete valik!
www.ox.ee
   
www.klick.ee  
     
www.datagate.ee    
     
www.ordi.ee  
     

 



  Firma Aadress Telefon e-posti aadress
  Kaspersky Eesti esindus Kiisa 8b, Tallinn 11313 602 34 00 info@antivirus.ee
TALLINN
  3R COMPUTERS OÜ Liivalaia tn 22 Tallinn Harjumaa 10118 6988760 info@3r.ee
  A-ARVID COMPUTERS OÜ Liimi tn 1 Tallinn Harjumaa 10621 6563981 arvid@arvid.ee
  A-TRAFFIC OÜ Pääskula 8-8, Tallinn, 10917 501 0099 vollz@atraffic.ee
  AIRITC OÜ Rävala pst 8-403c Tallinn Harjumaa 10143 5092242 info@airitc.ee
  ALIT EESTI OÜ Pirita tee 26c-26 Tallinn Harjumaa 10127 56917720 aleksei@alit.ee
  ALLNETCOM OÜ K. Kärberi tn 11-68 Tallinn Harjumaa 13918 5571070 info@allnetcom.ee
  AMERANY OÜ Pae tn 13-48 Tallinn Harjumaa 11414 55573061 info@amerany.ee
  AREKS HULGI OÜ Soo 42, Tallinn, 10414 641 5207 anne@areks.ee
  ARVOTEK OÜ Punane tn 16 Tallinn Harjumaa 13619 6206200 info@arvotek.ee
  BUENO IT OÜ Peterburi tee 46-111 Tallinn Harjumaa 11415 53650572 buenoitoy@gmail.com
  CONE CENTER OÜ Marja tn 9 Tallinn Harjumaa 10617 6409600 info@cone.ee
  DATACOM GROUP OÜ Majaka tn 9-16 Tallinn Harjumaa 11412 56674514 elvis@datacom.ee
  DATAGATE OÜ Vana-Lõuna 19, Tallinn, 10134 612 9426 sales@datagate.ee
  DATEL AS Endla tn 4 Tallinn Harjumaa 10142 6263000 datel@datel.ee
  DAYNIGHT SOLUTIONS OÜ Ehte tn 3-89 Tallinn Harjumaa 10318 56606613 martin.valja@daynight.ee
  DIALPRO OÜ Lootsi tn 11 Tallinn Harjumaa 10151 5125420 info@dialpro.ee
  DSCOMPUTERS OÜ Punane tn 24 Tallinn 13619 5294470 it@dsc.ee
  EDS SYSTEMS OÜ Marja tn 9/2 Tallinn Harjumaa 10617 6409600 info@edss.ee
  ELYNX EESTI OÜ Roopa tn 2 Tallinn Harjumaa 10136 6872245 info@elynx.ee
  ENGENIE OÜ Laki 30, Tallinn, 12915 6188 033 kaspersky@engenie.ee
  FIE F. SAVITSKI Vabaõhumuuseumi 5/II-37, Tallinn, 13522 566 08632 info@savitski.ee
  FINROPORT PLUSS Vana-Lõuna 19, Tallinn, 10134 612 9474 info@finroport.ee
  GIG SERVICE OÜ Ringi tn 9-6 Maardu Harjumaa 74116 7100177 info@gig.ee
  HAITEK GROUP OÜ Rangu tn 4 Tallinn Harjumaa 13522 5023387 info@haitek.eu
  INFOTARK AS
(BÜROOMAAILM)
Peterburi tee 92e, Tallinn 13816 600 5142 teenused.peter@byroomaailm.ee
Pärnu mnt 139c/1, Tallinn 11317 641 2121 tondi@byroomaailm.ee
Kadaka tee 56B, Tallinn 12915 656 3690 kadaka@byroomailm.ee
  ITEK ELEKTROONIKA OÜ Punane 16b, Tallinn, 13619 (Idakeskus) 633 4878 punane16@itek.ee
  ITKODU OÜ Punane tn 40 Tallinn Harjumaa 13619 55689323 info@minuarvuti.ee
  KINORD OÜ Pärnu mnt.24, Tallinn, 10141 641 8667 info@it-online.ee
  KLICK Kristiine Keskus, Endla 45 6 668 116 kristiine@klick.ee
Lasnamäe Centrum, Mustakivi tee 13 6 668 128 mustakivi@klick.ee
Rocca al Mare keskus, Paldiski mnt. 102 6 668 155 rocca@klick.ee
Järve Keskus, Pärnu mnt 234/238 6 668 154 jarve@klick.ee
Ülemiste Keskus, Suur-Sõjamäe 4 6 668 159 ulemiste@klick.ee
Viru Keskus, Viru väljak 4 6 668 160 viru@klick.ee
  LIGUSNET OÜ Uus Sadama 17-16b, Tallinn, 10120 660 5227 ligusnet@verso.ee
  LOGINET SOLUTIONS OÜ Rotermanni tn 5/2-24 Tallinn Harjumaa 10111 6309309 info@loginet.ee
  ML Novator OÜ Artelli 10C, 10621, Tallinn 650 4920 info@mlnovator.com
  NIXOR EE AS Kassi 4, Tallinn, 12618 668 8866 nixor_ee@nixor.ee
  OIXIO AS Siduri 3, Tallinn, 11313 699 0678 oixio@oixio.ee
  ONOFF JAEKAUBANDUSE OÜ Magdaleena tn 3 Tallinn Harjumaa 11312 5302 8888 abi@onoff.ee
T1 Mall of Tallinn, I korrus, Peterburi tee 2, 11415 Tallinn 655 5808 t1@onoff.ee
Sikupilli keskus, Tartu mnt. 87, 10112 Tallinn 605 9993 sikupilli@onoff.ee
Mustika keskus, Karjavälja 4, 12918 Tallinn 652 7217 mustika@onoff.ee
Tähesaju city, Tähesaju 27/29, 13917 Tallinn 602 5133 tahesaju@onoff.ee
  ORDI OÜ Pärnu mnt 142, Tallinn, 11317 (Tondi Ärikeskus) 659 9080 tallinn@ordi.ee
  OX.ee - www.ox.ee Kiisa 8b, Tallinn, 11313 616 68 88 info@ox.ee
  Pause OÜ Mustamäe tee 5, Tallinn, 10616 682 8880 info@pause.ee
it Shop PT Mikro OÜ (ITshop) Väike-Paala 1, Tallinn, 11415 (Peterburi ärikvartal) 601 0000 tallinn@itshop.ee
  TELEBOX OÜ Rävala pst. 6, Tallinn, 10143 645 4465 info@telebox.ee
  SIGN OÜ Vilmsi 44/Poska4, Tallinn, 10126 6056000 sign@sign.ee

JÕHVI
  DATAGATE OÜ Keskväljak 6, Jõhvi, 41536 337 0709 jkk@datagate.ee
  INFOTARK AS (BÜROOMAAILM) Keskväljak 4, Jõhvi 41531 337 0297 johvi@byroomaailm.ee
  KLICK Pargi Keskus, Puru tee 1 6 668 168 johvi@klick.ee
IT Shop PT Mikro OÜ (ITshop) Narva mnt. 5, Jõhvi, 41531 335 6253 johvi@itshop.ee
  TEMPICO LABS OÜ Kaare tn 15-32 Jõhvi, Jõhvi vald Ida-Virumaa 41534 5275983 hello@itsecurity.ee
KURESSAARE
  EQ Computer OÜ Aia 66, Kuressaare, 93817 453 8811 eq@eqcomputer.com
  KLICK Auriga keskus, Tallinna 88, Kuressaare, 93815 6 668 117 kuressaare@klick.ee
  ONOFF JAEKAUBANDUSE OÜ Saaremaa ONOFF, Auriga keskus, Tallinna tn. 88, Kudjape küla, Saaremaa vald, 93851 Saaremaa 455 6626 saaremaa@onoff.ee
  SARMA OÜ Rohu tn 5 Kuressaare, Saaremaa vald Saaremaa 93819 4533543 sarma@sarma.ee
NARVA
  1PT GRUPP OÜ A. Puškini tn 19-57 Narva Ida-Virumaa 20309 56919650 info@1pt.eu
  BRAINELLA OÜ Joala 5-4, Narva, 20103 356 8333 info@brain.ee
  INFOTARK AS (BÜROOMAAILM) Puškini 22, Narva, 20307 359 2092 narva@byroomaailm.ee
  KLICK Fama Keskus, Fama 10 6 668 169 narva@klick.ee
  ONOFF JAEKAUBANDUSE OÜ Narva ONOFF, Fama keskus, Fama 10, 20303 Narva 357 9320 narva@onoff.ee
  SIGN OÜ Kreenholmi tn 4 Narva Ida-Virumaa 21008 6056000 sign@sign.ee
  SOLTREK OÜ Tallinna mnt 42-46 Narva Ida-Virumaa 21006 53026767 mail@soltrek.ee
PAIDE
  AAVER OÜ Rüütli 10, Paide, 72713 385 2363 ain@aaver.ee
  KLICK Maksimarket, Ringtee 2, Paide, 72720 6 668 124 paide@klick.ee
PÕLVA
  ADML OÜ Aasa 5-28, Põlva, 63304 799 8010 adml@adml.ee
PÄRNU
  INFOTARK AS (BÜROOMAAILM) Lai 10, Pärnu 80010 446 4406 parnu@byroomaailm.ee
  KLICK Kaubamajakas, Papiniidu 8/10, Pärnu, 80042 6 668 152 parnu.papiniidu@klick.ee
  ONOFF JAEKAUBANDUSE OÜ Pärnu ONOFF, Papiniidu 42, 80025 Pärnu 442 5045 parnu@onoff.ee
  PARANDAJA OÜ Riia mnt 54 Pärnu, Pärnu Pärnumaa 80013 6006600 info@parandaja.ee
IT Shop PT Mikro OÜ (ITshop) Papiniidu 5A/1, 80042 443 3141 parnu@itshop.ee
RAKVERE
  Heles Arvutiabi OÜ Tallinna 21, Rakvere 5512053 info@heles.ee
  KLICK Põhjakeskus, Haljala tee 4 6 668 177 rakvere@klick.ee
  ONOFF JAEKAUBANDUSE OÜ Vitax-T OÜ, L. Koidula 2, Lääne-Virumaa, 44308 Rakvere 322 3268 rakvere@onoff.ee
IT Shop PT Mikro OÜ (ITshop) Rägavere tee 37, 44312 322 3456 rakvere@itshop.ee
RAPLA
  KLICK Rappeli Keskus, Tallinna mnt. 4 6 668 174 rapla@klick.ee
TARTU
  D-SIDE OÜ Tammelehe tn 16 Tartu, Tartu Tartumaa 50414 58630655 info@dside.ee
  DIGIPROFF OÜ Raudtee tn 48b-12 Tartu, Tartu Tartumaa 50414 5123127 madis@digiproff.ee
  INFOSÜSTEEMIDE OÜ Sõbra 56, Tartu, 51013 740 9999 info@pcexpert.ee
  INFOTARK AS (BÜROOMAAILM) Rebase 12A, Tartu, 50104 734 3474 tartu@byroomaailm.ee
  KERNEL AS Vanemuise tn 45 Tartu, Tartu Tartumaa 51003 7420234 info@kernel.ee
  KLICK Eeden, Kalda tee 1C 6 668 164 eeden@klick.ee
Lõunakeskus, Ringtee 75 6 668 153 lounakeskus@klick.ee
Tasku Keskus, Turu 2 6 668 163 tasku@klick.ee
  ONOFF JAEKAUBANDUSE OÜ Tartu ONOFF, Võru 79, 50112 Tartu 731 5579 tartu@onoff.ee
Annelinna ONOFF, Kalda tee 41, 50707 Tartu 736 6104 annelinna@onoff.ee
  ORDI OÜ Betooni 9, Tartu 50411 738 5700 ordi@ordi.ee
SILLAMÄE
  DATAGATE OÜ Kesk 19, Sillamäe, 40231 392 4003 sillamae@datagate.ee
VALGA
  INFOTARK AS (BÜROOMAAILM) Aia 18, Valga, 68205 763 5473 valga@byroomaailm.ee
  KLICK Maxima Kauplus, Jaama 2B, Valga, 68204 6 668 121 valga@klick.ee
  OLOR K.T. OÜ Vabaduse tn 38 Valga, 68204 7661048 olor@hot.ee
VILJANDI
  Inforing OÜ Vaksali 14, Viljandi, 71012 433 3700 info@inforing.ee
  KLICK Viljandi Centrum, Tallinna mnt 24, Viljandi, 71008 6 668 166 viljandi@klick.ee
  ONOFF JAEKAUBANDUSE OÜ Viljandi ONOFF, Männimäe keskus, Riia mnt 35, 71002 Viljandi 435 0145 viljandi@onoff.ee
Mikromaailm PT Mikro OÜ (ITshop) Jakobsoni 11/ Kivi 2 (Leola Ärimaja sissepääs Kivi tänavalt) 433 3122 viljandi@itshop.ee
  TT TARKVARA Lossi 20, Viljandi, 71003 433 0070 ttt@tttarkvara.ee
VÕRU
  KATING OÜ Viitina mnt 3 Rõuge alevik, Rõuge vald Võrumaa 66201 5046502 ingmar@kating.ee
  KLICK Kagukeskus, Kooli 6 6 668 173 voru@klick.ee