Ärikliendile

Väikeettevõtted

Kaspersky Lab pakub infotehnoloogia turvalisuse tagamiseks soodsate hindadega innovaatilisi tooteid, mis kindlustavad arvutivõrgu komplekskaitse infoohtude eest ja lasevad teil keskenduda oma äri kasvule ja edendamisele.

Kaspersky Labi tooted eristuvad tõhususega ja kindlustavad teie äri kaitse kõige kaasaegsemate tehnoloogiatega. Meie toodete iseloomulikeks eripäradeks on kiire laiendatavus ja kerge üleminek uuele lahendusele, samuti arvutivõrgu turvasüsteemi lihtne juhtimine ühes kompromissitu kaitsetasemega. Kaspersky Labi lahendused kaitsevad arvutivõrku selle kõikidel tasemetetel, sealhulgas ka mobiiseadmeid. Teie andmed on kaitstud olenemata sellest kas asute tööl, kodus või reisil.

Suurettevõtted

Kui teie firma kasvab kiirelt ja on esindatud korraga paljudel turgudel, siis vajate tõhusat kaitselahendust, mis peaks olema töökindel ja paindlik ning oleks kindlustatud operatiivse ja professionaalse tugiteenusega - nii kohalikul kui globaalsel tasemel. Kaspersky Lab pakub korporatiivsele multiplatvormsele võrgule küberohtude eest igakülgset kaitset. Meie lahendused on madalate ressursikulu juures maksimaalselt efektiivsed.

Kaspersky Labi äritooted, -lahendused ja -teenused on lihtsalt hallata, põhinevad kõige moodsamatel tehnoloogiatel võitluses küberohtude vastu ja on mõeldud kaitsma kõiki platvormitüüpe ja objekte - serveritest kuni nutitelefonideni