Kaspersky Security internetlüüsidele


Internet-lüüsidele kaitsekt mõeldud Kaspersky Security   —  lahendus, mis tagab ettevõtte kõikidele töötajatele ohutu juurdepääsu internetile, eemaldades automaatselt kahjutekitavad ja potentsiaalselt ohtlikud programmid andmevoolust, mis saabuvad korporatiivvõrku protokollide HTTP (S), FTP, SMTP ja POP3 alusel. 

Kindlus, kõrge jõudlus ja erinevate platvormide viimaste versioonide tugi teevad Internet-lüüsidele mõeldud Kaspersky Security optimaalseks lahenduseks suurte võrgutrafiku mahtudega keskmiste ja suurte ettevõtete jaoks.  

 
Valik
Ost
 • osta internet-kaupluses
 • Osta teie linnas
Tugi
Abi toote valikul

Toote eelised

 • Microsoft Forefront TMG tugi
  Internet-lüüsidele mõeldud Kaspersky Security toetab uut toodet Microsoft Forefront TMG, mis tuli Microsoft ISA Server asemele, tagades korporatiivvõrgu kasutajate efektiivse kaitse kahjutekitavate programmide eest.   
 • Kõrge jõudlus
  Uus võimas viirusevastane tuum, skaneerimise optimeerimise tehnoloogia ja koormuse jaotamine võimaldavad tõsta toote jõudlust ja alandada süsteemiressursside tarbimist.   
 • Mugavad juhtimisvahendid ja aruannete süsteem 
  Kasutuses lihtsad juhtimisvahendid, kättesaadav informatsioon kaitsesüsteemi seisundist, skaneerimise paindlikud seadistamised ja detailsed aruanded võimaldavad efektiivselt kontrollida korporatiivvõrgu turvalisust. 
 • Kaitse reaalaja režiimis
  Viirusevastaste baaside regulaarsed uuendamised tagavad kindla tõrgeteta kaitse nii tuttavate, kui ka taas tekkivate ohtude eest. 
 • Kindlus
  Internet-lüüsidele mõeldud Kaspersky Security automaatne ümberkäivitamine selle sunnitud töö lõpetamise või programmtõrke korral tagab kaitsesüsteemi stabiilsuse sel ajal, mil diagnostikasüsteem võimaldab kindlaks määrata tõrke põhjuse. 
 • Erinevate platvormide tugi
  Internet-lüüsidele mõeldud Kaspersky Security kaitseb levinumaid Windows ja Linux platvormide baasi toetavaid Internet-lüüse.
 • Universaalsus
  Lisaks internet-trafiku kaitsele võib lahendust kasutada korporatiivposti kaitseks (Microsoft ISA/TMG jaoks).
 • Töö toetus virtualiseeritud keskkonnas
  Internet-lüüsidele mõeldud Kaspersky Security toetab tööd virtualiseeritud keskkondades, mis on kinnitatav VMware Ready sertifikaadiga.
 • Efektiivne tehniline tugi
  Lisaks standardsele ööpäevaringsele tehnilisele toele pakub Kaspersky Lab korporatiivsetele klientidele toe ja teenuste täiendavaid liike, mis lülitavad endasse momentaalse reageerimise tekkinud probleemile, eraldatud spetsialisti pakkumine selle lahendamisega seotud tööde saatmiseks, samuti konsaltingteenused. 
   

Rakenduste loetelu

Rakendused, mis kuuluvad toote koosseisu: 

Võite tutvuda tehniliste detailide ja süsteeminõuetega iga rakenduse jaoks, mis kuulub interne-lüüside jaoks mõeldud Kaspersky Security koosseisu, valides vastava elemendi rakenduste nimekirjas: