Kaspersky Open Space Security

Kaspersky Open Space Security — maailmaklassi kuuluv kompleksne viirusevastane kaitse, mis tagab kogu korporatiivse infrastruktuuri kaitse. Manuste ühes integreeritud paketis sisalduvad komponendid kõikidele põhiplatvormidele ja operatsioonisüsteemidele. Tööjaamade, sülearvutite, faili- ja postiserverite, internet-lüüside ja smartfonide komplekskaitse tagab teile võrgu täieliku ohutuse, sõltumata sellest, kas töötate kontoris või sellest väljaspool.  Pidage oma äri edukalt ja rahulikult Kaspersky Lab-i kaitse all. 


Miks Kaspersky Open Space Security?

Kaspersky Lab toodab äripidamiseks välja uusi ja uuendatud tooteid, lahendusi ja teenuseid, milledel praktiliselt puuduvad analoogid, sobivad kõikidele võrgusõlmedele ja tarbivad minimaalselt võrguressursse. Efektiivset ohutussüsteemi on kerge avada, hallata ja hooldada. Lisaks arvuti ohutustaseme tõusule alaneb oluliselt kaitse üldhind.

  • Tulemusel on teie võrgu kaitse korraldatud optimaalselt ja sisaldab:
  • Kaitset igat tüüpi internet-ohtude eest
  • Välkkiiret reageerimist kahjutekitavate programmide uutele rünnakutele
  • Kaitse  tervikhinna alanemine optimaalselt valitud litsentseerimisviiside ja toodete soetamise arvel
  • Juhtimise lihtsust
  • Kliendile orienteeritud globaalset ja lokaalset tehnilist toetust. 
     

Kaspersky Work Space Security

Kõikide võrku kuuluvate tööjaamade, sülearvutite ja smartfonide kaitse igat liiki arvutiohtudest.

Teie andmed on ohutuses, tänu millele võite töötada, muretsemata arvuti kaitse üle. 

Tootest lähemalt

 

Kaspersky Business Space Security

Kontoris ja väljaspool kontorit olevate töökohtade, failiserverite paindlik ja mobiilne kaitse, lülitab endasse operatsioonisüsteemide ja rakendused kõiki tüüpe. Võimaldab teie kompaniil saavutada edu ja konkurentsivõimet kõrgtehnoloogiate kaasaegses maailmas. 

Tootest lähemalt

           

Kaspersky Enterprise Space Security

Tagab kontoris ja väljaspool kontorit töötavate töötajate ohutu töö.

Tööjaamade, postiserverite ja rühmaandmete serverite kõrgtasemeline kaitse tagab korporatiivandmetele juurdepääsu ohutuse ja kindluse mistahes maailma nurgast

Tootest lähemalt

 

Kaspersky Total Space Security

Selle maailmaklassiga lahenduse abil tagatakse võrgu kogu perimeetri maksimaalne ohutus, sealhulgas mitmetasemeline kaitse kahjutekitavate programmide eest, posti- ja web-traffiku ja muude võrguside liikide kontroll.   

Tootest lähemalt