Kaspersky Hosted Security põlvkonna teenused

Täna põhinevad ettevõtte töö jaoks kriitiliselt tähtsad protsessid sageli interneti ja elektronposti kasutusel. Vastavalt sellele, kuidas kasvab iga eluliselt tähtsa ressursi tähendus, kasvab ka nende kasutamisega seotud ohtude ja riskide arv. Kannustatuna kasumi saamisest, kasutavad küberkurjategijad üha rafineeritumaid meetodeid rünnakute organiseerimiseks läbi interneti ja elektronposti teel. Seoses sellega, et kompanii töötajad veedavad üha rohkem aega internetis, pöördudes kasutajate poolt loodavate, dünaamiliselt muutuvate kontentide poole, muutuvad korporatiivvõrgud üha kaitsmatumateks küberatakkide eest. Selles situatsioonis on kompanii jaoks eluliselt tähis saada oma käsutusse maailmaklassi lahendused multiplatvormiliste korporatiivsete IT-infrastruktuuride kaitseks. 

KasperskyHosted Security teenuste eelised?

Kaspersky Hosted Security teenused tagavad maailmaklassi kindla ja majanduslikult efektiivse kaitse posti-, web- ja kombineeritud ohtude eest. Kaspersky Hosted Web Security võimaldab filtreerida soovimatut kontenti  ning tagada töötajate poolt interneti kasutamise efektiivse ja ohutu poliitika rakendamine. Meie ooted integreeruvad  loomupäraselt kompanii äriprotsessidega ning on varustatud mugavate juhtimisvahenditega. Kaspersky Hosted Security majanduslikult efektiivsete kaitselahendustega maksimaalset jõudlust, alandades samal ajal kulusid IT-ohutusele.

Teenuste eelised:

  • Maailmaklassi kindel kaitse üha komplitseeruvate posti- ja web-ohtude eest:
  • Paljutasemeline lähenemine IT-ohutusele – kahjutekitava kontendi filtreerimine „virtuaaltehnoloogiate“ kasutamisega enne selle sattumist korporatiivvõrku;
  • Lahenduse paindlikkus ja kõrge mastaabilisus;
  • Parendatud kaitse eemal töötavatele töötajatele ja rühmadele;
  • IT-ohutusele minevate kulude efektiivsus, kulude alandamine kaitsesüsteemi hooldamiseks.

Kaspersky Hosted Email Security

Kaspersky Hosted Email Security tagab spämmi kindla ja efektiivse filtreerimise. See on majanduslikult efektiivne ja kergesti lahtipakitav maailmaklassi lahendus, kaitseb korporatiivvõrku nii jooksvate, kui ka esialgu veel tundmatute postiohtude eest.   Detailsemalt

 

Kaspersky Hosted Web Security

Kaspersky Hosted Web Security— majanduslikult efektiivne maailmaklassi lahendus interneti kaudu levitatavate kahjutekitavate programmide eest. Teenus ühendab endas internet-trafiku kontrolli web-kontendi filtratsiooniga ning võimaldab minimiseerida korporatiivvõrgu ohutuse tagamisele mõeldud kulusid. Selle abil võite realiseerida töötajate internetis efektiivse ja ohutu töötamise, piirates selle kasutamist isiklikel eesmärkidel - näiteks sotsiaalvõrgus suhtlemine.   Detailsemalt.

Katsetada Kaspersky Hosted Security teenust

Liikuge viidet mööda, et täita päring Kaspersky Hosted Security teenuse proovikasutuseks.