Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT

Kaspersky

Endpoint Security for Business
SELECT

Uue põlvkonna kaitse ja kontroll igale ettevõtte seadmele

 

Kaspersky Endpoint Security for Business kaitseb mistahes suurusega ettevõtteid igat liiki küberohtude eest - mistahes seadmel, mistahes platvormil. Võimast mitmekihilist kaitset toetavad mitmekülgsed haldusfunktsioonid.

 • Hõlpsalt kasutatav, paindlik lahendus, mis on kohandatav vastavalt vajadustele, olenemata ettevõtte suurusest ja kasutatavatest platvormidest.
 • Mitmekihiline kaitse, mille jõuallikaks on unikaalne kombinatsioon ohuteabe suurandmetest, masinõppest ja spetsialistide ekspertteabest.
 • Üksikasjalik turbehaldus teeb lihtsaks kõikide turbeülesannete administreerimise ja kontrolli, ilma et oleks vaja täiendavat integratsiooni- ja halduslahendust.
 • Sõltumatute testide põhjal pakub parimat võimalikku kaitset klientidele. Kaspersky Lab on maailma enim testitud, enim auhinnatud turvalahendus, millel on valdkonna kõrgeim küberohtude tuvastusmäär.

 

Kaspersky Endpoint Security for Business Select kombineerib jõulise süsteemikontrolli võimsa kaitsega kõigil seadmetel kogu teie IT taristus – mida saab keskselt juhtida ühest, hästi integreeritud halduskonsoolist.

  • Kaitseb küberohtude eest, millega teie ettevõte kokku puutub

   Kaspersky Endpoint Security for Business Select pakub mitmekihilist kaitset nii tuntud, tundmatute ja keerulise ülesehitusega ohtude eest. Kaitse jõuallikaks on unikaalne kombinatsioon ohuteabe suurandmetest, masinõppest ja spetsialistide ekspertteabest, tagamaks kõrgetasemelise turvalisuse.

  • Kaitse, mis toetab teie töövoogu ja -protsesse

   Tõeline sõltumatus platvormidest tähendab, et Kaspersky Endpoint Security for Business Select kaitseb kasutajaid hoolimata milliseid seadmeid nad kasutavad - või kus nad neid kasutavad.

  • Üksikasjalik turbehaldus

   Kaspersky Endpoint Security for Business Select sisaldab ühte, hästi integreeritud halduskonsooli – Kaspersky Security Center – kõigi võrgus olevate seadmete keskseks juhtimiseks. Kohandage poliitikaid vastavalt oma spetsiifilistele vajadustele või lihtsalt kasutage eelseadistatud poliitikaid, mis on Kaspersky Lab ekspertide poolt paika seatud.

  • Paindlikkus ja täielik skaleeritavus

   Targeted Security Solution toodete ulatus lubab teil lisada täiendavaid kaitse ja halduse tehnoloogiaid niipea, kui vajate neid. Valikus on:

  • Saadaval tellimusena

   Võite valida paindliku kuupõhise või aastapõhise litsentseerimise. Soovitav on uurida kuupõhise tellimuse võimalust partnerilt.

 

Võimas mitmekihiline kaitse sülearvutitele, tööjaamadele, serveritele ja mobiilsetele seadmetele, mis on kavandatud ja välja töötatud valdkonna liidri turvaekspertide poolt*.

*Võimalike funktsioonide täpne komplekt varieerub sõltuvalt kasutatavast platvormist.

 • Mitmekihiline kaitse tööjaamadele, serveritele ja mobiilsetele seadmetele

  Mitmekihiline kaitse ja kontroll

  Kaspersky Endpoint Security for Business Select kombineerib mitmeid tehnoloogiaid kaitsmaks kõiki seadmeid ja keskkondi pidevalt muutuval küberohtude maastikul. Turvakontrollid koos Automatic Exploit Prevention, Host-Based Intrusion Prevention System ja teiste funktsioonidega vähendavad oluliselt pahavara sissetungi võimalusi. Teine kogum tehnoloogiaid ja protsesse jälle tuvastab ja identifitseerib seadmetes oleva pahavara, peatab selle tegevuse ning tühistab pahavara tehtud muudatused.

  Parim masinõppe ja inimeste leidlikkuse kooslus

  Kaspersky Lab unikaalse HuMachine™ jõuallikaks on kombinatsioon ohuteabe suurandmetest, masinõppest ja spetsialistide ekspertteabest kindlustamaks kõrgetasemelise ja mitmekihilise tuvastuse - lisamata keerukust ja haldusprobleeme.

  Kasutab võimast pilveteavet

  Millionid Kaspersky kasutajad üle maailma varustavad Kaspersky Security Network (KSN) pilve anonüümse ohuteabega oma seadmetest. See pilvepõhine ohulabor kogub ja säilitab tohutu koguse metaandmeid kahtlastest failidest ning lubab sellel pilvel teha kiireid, täpseid otsuseid failide ja veebilinkide ohutuse kohta ilma vajaduseta nende sisu täielikult analüüsida. See võimaldab kaitsta tundmatute ohtude eest.

  Tuvastab kahtlase tegevuse

  Kaspersky Endpoint Security for Business Select kasutab tegevuse tuvastust nii enne täitmist, kui ka täitmise etapis. Tegevuse tuvastust toetab Kaspersky Security Network, mis säilitab tohutut hulka kahtlaste failide metaandmeid.

  Enne faili käivitamist, emuleerib seda tegevuse tuvastus, mis mängib kriitilist rolli tundmatute ja keerukate ohtude äratundmisel. Kui rakendus on käivitunud, siis SystemWatcher jälgib faile tuvastamaks kahtlase tegevuse märke, võrreldes neid teadaolevalt pahatahtlike tegevustega. Pahatahtlikud failid blokeeritakse ja nende tehtud muudatused tühistatakse automaatselt.

  Kaitseb haavatavusi

  Ükski rakendus ega operatsioonisüsteem ei ole 100% vaba turvaaukudest. Neid turvaauke saab pahavara ära kasutada tungimaks teie võrku, nakatades teie tööjaamu ja servereid ning häirides teie tegevusi. Meie innovatiivne  Automatic Exploit Prevention (AEP) tehnoloogi aitab kindlustada, et pahavara ei saa turvaauke ära kasutada teie võrgus töötavates rakendustes ja operatsioonisüsteemides. AEP jälgib spetsiaalselt kõige enam sihitavaid rakendusi  – kaasa arvatud Adobe Reader, Internet Explorer, Microsoft Office, Java ja paljusid teisi – pakkumaks lisakihti turbemonitooringule ja kaitsele tundmatute ohtude eest.

  Kaitseb ettevõtte võrku

  Ohtude hulk, mis sihivad ettevõtte võrke - kaasa arvatud portide skaneerimine, denial-of-service rünnakud ja buffer-overrun rünnakud – on tõusmas. Kaspersky Endpoint Security for Business Select koosseisu kuuluv tehnoloogia Network Attack Blocker tuvastab ja jälgib kahtlaseid tegevusi teie ettevõtte võrgus ja võimaldab teil eelseadistada, kuidas süsteem peaks reageerima kahtlase tegevuse toimumisel.

 • Turbekontroll haldamaks rakendusi, seadmeid ja internetiühendusi

  Rakenduste kontrolli dünaamiline valge nimekiri

  Turul on tuhandeid uusi rakendusi ja nende hulk kasvab iga päev. Eristamine, millised neist on potentsiaalselt ohtlikud ja millised mitte, on väljakutse. Kaspersky dünaamiline valge nimekirja meetod lubab süsteemiadministraatoritel aktiveerida Default Deny poliitika, mis lubab keelata kõik rakendused – välja arvatud valges nimekirjas olevad. Meie enda whitelisting laboratoorium kontrollib pidevalt rakendusi selgitamaks nende turbeseisundit, lisades neid valge nimekirja andmebaasi (see andmebaas sisaldab üle 1.3 miljardi unikaalse faili – 1 million faili lisatakse iga päev). Kaspersky klientidel on juurdepääs sellele andmebaasile kasutamaks seda nagu see on või kohandamaks vastavalt ettevõtte vajadustele. Testirežiim võimaldab ära hoida juhusliku ärikriitiliste protsesside blokeerimise või muu soovimatu mõju funktsionaalsusele.

  Kontrollib rakendusi serveritel ja tööjaamadel

  Meie System Watcher tehnoloogia jälgib käivitatavate rakenduste tegevust, nii serveril, kui ka töötaja seadmel, tuvastamaks pahatahtlikke tegevusmustreid. Pahatahtlikud failid blokeeritakse - ja tööjaamade puhul, nende failide tehtud muudatused tühistatakse.

  Kontrollib rakenduste õigusi vähendamaks riske

  Mõnede rakenduste puhul – kuigi rakendust ei liigitata pahatahtlikuks – võib nende tegevust pidada riskantseks. Paljudel juhtudel on soovitatav neid tegevusi piirata. Meie Application Privilege Control (Host-Based Intrusion Prevention System – HIPS) piirab rakenduste tegevusi seadmes, vastavalt ‘usaldustasemele’, mis on rakendusele seatud ja piirab rakenduste juurdepääsu õigusi teatud ressurssidele, kaasa arvatud süsteemi- ning kasutajafailid. Rakenduste juurdepääsu audio- ja videoseadmetele saab samuti kontrollida.

  Hoiab ära lubadeta seadmete juurdepääsu

  Selleks, et ära hoida lubadeta seadmete juurdepääsu teie võrgule, võimaldab Kaspersky Device Control seada seadmepiiranguid vastavalt ajaperioodile, geograafilisele asukohale või seadmetüübile. Te võite piirangud siduda Active Directory-ga, et tagada täpsem administreerimine, kasutada maske Device Control reeglite loomisel ja lisada vajaduse korral seadmeid lubatud seadmete nimekirja. Kaspersky Endpoint Security for Business logib kõiki ‘kustuta ja kopeeri’ operatsioone, mis tehakse USB irdseadmetel ja haldab kasutajate õigusi faile ‘lugeda ja kirjutada’ CD/DVD-del.

  Paindlik Wi-Fi kontroll

  Avalike ebausaldusväärsete Wi-Fi võrkude kasutamine seab ohtu seadmed - ja ettevõtte võrgu, kui need seadmed võrku tagasi pöörduvad. Luues usaldusväärsete võrkude nimekirja, mis on töötajate vajadustele kohandatud, saate tagada turvalisuse ka mobiilsete töötajate puhul.

  Internetiühenduse jälgimine ja kontroll

  Internetis veedetakse üha rohkem aega, kaasa arvatud tööl olles, Kaspersky’s Web Control tööriistad võimaldavad teil seadistada interneti kasutamise poliitikaid ja kasutamise jälgimist. On võimalik keelata, piirata, lubada või auditeerida kasutajate aktiivsust üksikutel veebikohtadel ja/või -kohtade kategooriatel nagu näiteks mängude veebikohad, sotsiaalsed võrgustikud või hasartmängu veebikohad. Geograafilised ja ajaperioodide kontrollid saab siduda Active Directory-ga hõlbustamaks administreerimist ja poliitikate seadistamist.

 • Turvalisus, mis ulatub töölauast kaugemale

  Kõigi serverikeskkondade turve

  Tihti on ettevõtete IT taristus kasutusel mitmesugused serveriplatvormid, alates Windows-and Linux klasteritest kuni Microsoft ja Citrix terminalserveriteni. Kaspersky kaitseb neid kõiki ja optimeeritud skaneerimisprotsessid omavad minimaalselt mõju serverite jõudlusele. Kui serveril juhtub rike ja server restardib, siis meie tehnoloogia stardib samuti automaatselt.

  Mobiilse turbe kindlustamine

  Mobiilsed seadmed on tänapäeval kasutusel igas ettevõttes, avades potentsiaalse tee teie ettevõtte sisevõrku. Kaspersky Endpoint Security for Business Select kaitseb mobiilseid seadmeid uusimate ohtude eest; anti-phishing tehnoloogia kaitseb veebikohtade eest, mis üritavad varastada informatsiooni ja anti-spam filtreerib välja soovimatud kõned ja sõnumid.

  Konteineritehnoloogia eraldab ettevõtte rakendused ja andmed kasutaja personaalsetest andmetest, hoides ettevõtte andmed lekkimast juhul, kui seade läheb kaduma. Kaughallatavad kaitsefunktsioonid võimaldavad ohutult kustutada ettevõtte konteineri ilma personaalseid andmeid ja seadeid puutumata.

 • Keskhaldus

  Hallatavuse parendamine

  Süsteemihaldurid on tavaliselt väga hõivatud ja aega, mis kulub administreerimisele ja aruandlusele, saaks paremini kasutada teistele, kriitilistele ning ettevõtte põhitegevust puudutavatele funktsioonidele. Kaspersky Endpoint Security for Business Select sisaldab Kaspersky Security Center-it (KSC), keskset, integreeritud haldustööriista, mis pakub täielikku ülevaadet ja kontrolli Kaspersky Lab Endpoint Security tehnoloogiate üle teie ettevõttes. KSC teeb  mobiilsete seadmete, sülearvutite, tööjaamade, failiserverite ja virtuaalsete masinate haldamise lihtsamaks, võimaldades ka aruannete loomist, koondades kõik andmed mugavalt ühte konsooli.

  Toetab enamkasutatavaid MDM platvorme mobiilsete seadmete haldamiseks

  Kõigi mobiilsete seadmete keskseks haldamiseks on vaja turbelahendust, mis on integreetud kõigi juhtivate mobiilsete seadmete haldusplatvormidesse. Kaspersky Endpoint Security for Business Select toetab Microsoft® Exchange ActiveSync®, iOS MDM ja Samsung KNOX™ ning võimaldab hõlpsat poliitikate loomist nendel platvormidel, näiteks kohustuslik krüpteerimine, sundparool, kaamera kasutamine, APN/VPN seaded. Android for Work võimaldab ettevõtte profiili loomist ja ettevõtte rakenduste ja seadmete haldust.

  Pakub integratsiooni kõrgemat taset

  Kõik tehnoloogiad, mis kuuluvad Kaspersky Endpoint Security Select koosseisu on välja töötatud meie endi poolt ja kood on tugevalt integreeritud, mis tähendab, et teil pole vaja tegeleda mingite ühilduvusprobleemidega ja skaleeritavus on lihtne. Sujuv turbeteehnoloogiate kooslus kaitseb teie IT taristut tõhusamalt - samal ajal säästab keskne haldus teie aega.

 

MILLINE TURVALAHENDUS SOBIB TEIE ETTEVÕTTELE?

Kaspersky IT Security Solutions For Business võrdlustabel

 
Cloud

Select

Advanced
Paidlike seadistustega kohtvõrgu konsool  
Lihtne ja intuitiivne pilve konsool      
Eelhäälestatud turvaprofiilid    
Tõhus kaitse tööjaamadele ja serveritele
Seadmete ja veebi kontroll
Rakenduste kontroll  
Mobiilsete seadmete turve

Mobiilsete seadmete haldus

Rakenduste haldus mobiisetel seadmetel*
Haavatavuste ja turvapaikade haldus**    
Krüpteerimine**    
       
 

Cloud

Endpoint Security
 

Select

Endpoint Security for Business

Advanced

Endpoint Security for Business


* Rakenduste halduse täpne funktsionaalsus mobiisetel seadmetel võib varieeruda pilvepõhises ja kohtvõrgupõhises lahenduses.
** Saadaval ka lisamoodulina Kaspersky Endpoint Security for Business Select lahenduses.

KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS | SELECT

Kaspersky Endpoint Security for Business Select combines multi-layered protection and easy management with scalability and centralized controls to deliver agile cybersecurity for businesses of all sizes.

Not sure which Security Solution is right for your business?