Kaspersky Lab tunnistati Davoses globaalseks kasvuliidriks

29.01.2011

Maailma majandusfoorum andis Kaspersky Labile globaalse kasvuliidri, kes mängib oma majandusharus võtmerolli, staatuse (Global Growth Company Industry Shaper). Davose foorumil esinedes rääkis Jevgeni Kasperski kõige tõenäolisematest küberohtudest, mis ootavad meid lähitulevikus, ning oma arusaamast infoturbe majandusharu arengust. Üritusel kohtus ta juhtivate rahvusvaheiliste majandusliidrite ja poliitikutega ning arutas nendega aktuaalseid maailmaprobleeme.

«Ma olen uhke, et võin esindada Kaspersky Labi Davoses toimuval Maailma majandusfoorumil. Saada staatus «Globaalne kasvuliider, kes mängib oma majandusharus võtmerolli», on meie firmale suur au ja veel üks märkimisväärne samm meie äri arendamisel», märkis Kaspersky Labi peadirektor ja direktorite nõukogu esimees Jevgeni Kasperski. «Meil on väga hea meel, et meie tehnoloogilisi ja ärilisi saavutusi hindas selline autoriteetne organisatsioon nagu Maailma majandusfoorum ja teeme kõik mis võimalik, et anda globaalses mastaabis märkimisväärne panus  infoturbe majandusharu arengusse!»

Staatus Global Growth Company Industry Shapers on omistatud üle kogu maailma 17 dünaamiliselt arenevale noorele firmale, kes demonstreerisid võimet muuta jõudude vahekorda oma majandusharus ja pakkuda konkurentsi olemasolevatele turuliidritele. Igaüks nendest firmadest mängib tähtsat rolli oma tööstusharu aktuaalsete arendussuundade määramisel ja osaleb, kasutades innovatiivset lähenemist, foorumi programmide ja projektide realiseerimisel.

Alates 2007. aastast omistatakse Maailma majandusfoorumi globaalse kasvuliidri staatus firmadele, kes on võimelised hõivama oma majandusharus liidripositsiooni ja saama majandus- ja sotsiaalsete muutuste liikumapanevaks jõuks.

Maailma majandusfoorumist

Maailma majandusfoorum on sõltumatu rahvusvaheline organisatsioon, mis on oma eesmärgiks seadnud maailma majandussituatsiooni parendamise, kaasates selleks  juhtivaid eksperte äriringkondadest, poliitika-, hariduse- ja muudest avaliku elu valdkondadest, et kujundada arenguplaane globaalsel, regionaalsel ja majandusharude tasemel. Organisatsioon, mille peakorter asub Šveitsis, on asutatud 1971. aastal ja on oma staatuselt mittetulundusfond. Selle tegevus pole seotud mitte mingisuguste poliitiliste, parteiliste või rahvuslike huvidega.