Kaspersky Endpoint Security CLOUD

Kaspersky Endpoint Security Cloud

Kaspersky

Endpoint Security
CLOUD

 

Tõhus kaitse. Hõlbus haldus.

Toetatud platvormid:  Android,  MS Windows,  iOS,  macOS

Vaata ülevaadet - 4 lehekülge
  Vaata how-to-videot -  2 minutit

 
 

Toodete võrdlus

Välja töötatud spetsiaalselt väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele, Kaspersky Endpoint Security Cloud võimaldab tööjaamade, mobiilsete seadmete ja failiserverite kaitset kaughallata veebilehitseja abil mistahes asukohast.

Lihtne, intuitiivne pilvepõhine konsool kombineerib kasutamise hõlpsuse võimsate küberturvalisuse tööriistade ja halduse funktsioonidega.
Tööjaamade, mobiilsete seadmete ja failiserverite turvalisuse kaughaldus kasutajasõbraliku pilvepõhise konsooli abil.
Haldus ei nõua täiendavat riistvara - konsool asub pilves ja Kaspersky Lab on juba hoolt kandnud vajaliku taristu eest.
Võimas kaitse maailma enim testitud, enim auhinnatud turvalisuse pakkuja poolt.
 

Väike ja keskmise suurusega ettevõtted puutuvad kokku paljuski samade ohtudega nagu suuremad ettevõtted, kuid tihti puuduvad neil vahendid, mis on vajalikud infoturbeks ja selle halduseks. Vajadus on:

 • Kaitsta ettevõtte ja klientide andmeid ohtude eest nagu krüptoviirused ja andmevargused.
 • Hoida ettevõtet käigus tagades IT süsteemide toimivuse ja turvalisuse.
 • Kaitsta mobiilset tööjõudu ja nende seadmeid, kaasa arvatud BYOD stsenaariumid.

Paljud väikesed ja keskmised ettevõtted peavad kõike seda suutma piiratud aja, vahendite ja eelarve tingimustes. Ilma spetsiaalse IT töötajata vajavad nad turvalisust, mis oleks nii kulutõhus kui ka hõlpsasti rakendatav ja juhitav.

Kaspersky Endpoint Security Cloud töötati välja spetsiaalselt selleks, et lahendada turvalisuse- ja haldusküsimusi, millega ettevõtted seisavad silmitsi ilma, et neil oleks täistööajaga infoturbe töötajat.

Üks hõlpsasti hallatav pilvepõhine konsool võimaldab turvata IT vahendeid, millest teie ettevõtte toimimine sõltub - failiserverid, tööjaamad, nutitelefonid ja -tahvlid – kaitstes samal ajal teie andmeid rünnaku tüüpide eest, mis võivad ettevõtte tegevuse halvata, näiteks lunavara. Kaspersky Labi ekspertide poolt välja töötatud vaikeprofiilid tähendavad, et kaitse on optimaalselt toimiv kohe peale paigaldust.

Isegi kui saate IT turvalisusele kulutada ainult 15 minutit, siis Kaspersky Endpoint Security Cloud puhul piisab sellest, et tagada teie ettevõtte võrgu kaitse. Meie veebipõhine konsool tähendab, et saate turvalisust juhtida eemalt, mistahes internetiühendusega asukohast - kasutades oma valitud seadet.

Teenusepakkujad saavad samuti, kasutades meie pilvekonsooli, paljude klientide turvalisust lihtsasti hallata.

Tööjaamade, mobiilsete seadmete ja failiserverite kaughaldus, mistahes asukohast, kasutades meie kohese töövalmidusega pilvepõhist konsooli.

 • Kiire kasutuselevõtt, hõlbus haldus

  Keskne haldus, pilves: ettevõtte administraatorid saavad jälgida kuni 1000-e võrgusõlme turvaseisundit mistahes internetiühendusega seadmes, mistahes asukohas.

  Hõlbus kasutuselevõtt: Kasutuselevõtu käigus tuvastab Kaspersky seadmes oleva operatsioonisüsteemi automaatselt ja laadib alla vastava paigaldusfaili. Enne paigaldamist internetiühenduseta tööjaamadele on võimalik alla laadida täielik paigaldusfail.

  Kaspersky Lab ekspertide poolt eelhäälestatud turvaprofiilid tagavad kohese kaitse. Üks profiil katab kõik seadmetüübid ja platvormid: Windows, Mac, iOS ja Android.

  Puhverserveri juurdpääsu saab toote paigaldusel seadistada, tagades nii kiire paigaldusjärgse ühenduse serveriga saamaks värskendusi ja profiile Kaspersky Endpoint Security kooseisus oleva pilvagendi abil.

 • Rikkalikult funktsioone kaitsmaks kõiki seadmeid

  Kaitse tööstusharu liidrilt: Kaspersky Lab on maailma enim testitud, enim auhinnatud turvatoodete pakkuja.

  Nutitelefonide ja tahvlite kaitse õngitsemisvastase, jailbreak tuvastuse, Mobile Device Management (MDM) ja vargusevastase tehnoloogiatega Android ja iOS seadmetes. Android seadmetel kuulub kooseisu ka viirusetõrje.

  Klientide majutuse võimekus teeb teenusepakkujatele lihtsaks mitmete klientide üheaegse turvalisuse tagamise kaughalduse teel, ilma keerukust lisamata. See lihtsustab ka paljude harukontoritega ettevõtete turvalisuse haldust.

  Saab kasutada nii kasutajapõhiseid, kui ka kasutajast sõltumatuid profiile olenevalt sellest, kuidas töötajad kasutavad erinevaid seadmeid.

 • Kuluefektiivne

  Pole taristu ega varjatud kulusid: kogu haldus on majutatud Kaspersky Lab poolt, pilves. Täiendav riistvara pole vajalik.

  Hinnad, mis põhinevad tegelikul tarbimisel: Paindlik igakuine litsentseerimine, mida saab jooksvalt muuta või fikseeritud aastalitsentsid. Kulusid on lihtne arveldada ja hallata.*

  Ettevõtetel, kes eelistavad IT turvalisusteenust tellida väljaspoolt, on lihtne hanget korraldada.

  *Täpsustage saadavust oma Kaspersky Lab partnerilt.

 

Sisaldab rakendusi
Iga rakenduse süsteeminõuete üksikasju näete, kui klõpsate konkreetse rakenduse nimel ülalolevas nimekirjas.

 

MILLINE TURVALAHENDUS SOBIB TEIE ETTEVÕTTELE?

Kaspersky IT Security Solutions For Business võrdlustabel

 
Cloud

Select

Advanced
Paidlike seadistustega kohtvõrgu konsool  
Lihtne ja intuitiivne pilve konsool      
Eelhäälestatud turvaprofiilid    
Tõhus kaitse tööjaamadele ja serveritele
Seadmete ja veebi kontroll
Rakenduste kontroll  
Mobiilsete seadmete turve

Mobiilsete seadmete haldus

Rakenduste haldus mobiisetel seadmetel*
Haavatavuste ja turvapaikade haldus**    
Krüpteerimine**    
       
 

Cloud

Endpoint Security
 

Select

Endpoint Security for Business

Advanced

Endpoint Security for Business


* Rakenduste halduse täpne funktsionaalsus mobiisetel seadmetel võib varieeruda pilvepõhises ja kohtvõrgupõhises lahenduses.
** Saadaval ka lisamoodulina Kaspersky Endpoint Security for Business Select lahenduses.