Kaspersky Security For Microsoft Office 365

Kaspersky

SECURITY FOR MICROSOFT 
OFFICE 365

Uue põlvkonna kaitse Office 365 mailidele

Rämpsposti ja pahatahtlike mailide tuvastamine ja blokeerimine enne, kui need muutuvad probleemiks – ilma, et kahaneks tootlikus või läheksid kaduma vajalikud mailid. Täpne heuristika, emuleerimine ja masinõpe kaitsevad rämpsposti, õngitsemiste, business email compromise (BEC) ja teiste keerukate ohtude eest.

Toote informatsioon:

  • Intuitiivne haldamine ühest pilvepõhisest konsoolist - Kaspersky Business Hub.
  • Täielik kontroll selle üle, mis juhtub kahtlaste mailidega.
  • Uusim kaitse rämpsposti, õngitsemiste, pahavara (sealhulgas lunavara) eest ja täpne manuste filtreerimine.
 

KAITSE KEERUKATE OHTUDE EEST

Mitmekihilised uue põlvkonna tehnoloogiad kaitsevad Office 365 maile rämpsposti, õngitsemiste, pahatahtlike manuste ja tundmatute ohtude eest.

 

 

ILMA VARJATUD KULUDETA

Taristu on majutatud Kaspersky Lab pilves - pole vaja täiendavat riistvara ega tarkvara paigaldamist.

 

INTUITIIVNE HALDUS, MAKSIMAALNE JÕUDLUS

Kaspersky Business Hub - üks, intuitiivne konsool haldamaks kogu turvet, sisaldab ka ülevaadet tuvastatud ohtudest ja statistikast. Pole vaja täiendavat väljaõpet ega uut riistvara - pilvekonsool pakub kasutamismugavust ning ressursside ja kulude efektiivsust.

 

 

UUE PÕLVKONNA KAITSE MAILIDELE

Tagab ettevõttele sujuva kommunikatsiooni ja hoiab küberohud eemal.Blokeeri rämpspost, suurenda tootlikkust

Milleks raisata aega ja ressursse rämpsposti töötlemisele? Masinõppel põhinevad tuvastusmudelid püüavad kinni ka kõige keerukama, varem tundmatu rämpsposti.

 

Pilve kaasabi pahavara tõrjel

Reaalajalist ohuteavet pakkuv Kaspersky Security Network tuvastab ja blokeerib ka kõige uuemaid ohte, kaasa arvatud null-päeva pahavara.Blokeeri õngitsemine ja ettevõtte mailide kompromiteerimine

Tegeliku failitüübi kindlakstegemine tuvastab ja blokeerib BEC-tüüpi rünnakud, mis kasutavad võltsitud maile, isegi kui mailide manusefailid on peidetud.Manuste filtreerimine

Soovimatute või ohtlike manuste kustutamine või neid sisaldavate sõnumite kohandatud märgistamine kasutades vastavaid poliitikaid. Paidlikud erandid tagamaks, et ettevõttele vajalikke maile ei puudutata.Andmete kaitse, terviklikkus ja kontroll

Administraator valib andmekeskuse, mis on määratud andmete töötlemiseks - Kaspersky Lab ei säilita klientide maile. Administraatoril on täielik kontroll selle üle, mis juhtub kahtlaste mailidega, sealhulgas ka otsinguvõimeline varundamine ja taastamine juhuslike eemalduste puhuks.Hõlbus kasutada, kuluefektiivne

Kaspersky Business Hub - keskne halduskonsool, mida on hõlbus seadistada ja puudub vajadus täiendava väljaõppe ja riistvara järele. Intuitiivne liides, lihtne haldus, tõhus kaitse erinevatele seadmetele ja jõudlust tõstvad vahendid.


SÜSTEEMINÕUDED

Nõuded riistvarale ja tarkvarale
Vajate ainult veebilehitsejat Kaspersky Security for Microsoft Office 365 haldamiseks. Nõuded riistvarale ja tarkvarale arvutil või mobiilsel seadmel vastavad Kaspersky Security for Microsoft Office 365 haldamiseks kasutatava veebilehitseja omadele.

 

Lisainformatsioon

Not sure which Security Solution is right for your business?